خانمی با شکایت خونریزی واژینال مراجعه کرد و توی شرح حالش ذکر میکرد به دنبال رابطه ی ج.ن.س.ی اتفاق افتاده.توی معاینه ای که رزیدنت انجام داد پارگی شدید داشت.دکتر وقتی از اتاق عمل اومد بیرون میگفت من تابحال همچین چیزی به عمرم ندیدم.موندم این چطور آلتی بوده که از زیر سرویکس تا خروجی واژن رو پاره کرده!!!طولش چقدر بوده?!سرش تیغ داشته!!

و خلاصه بنده خدا بعد از سالها کار کردن در حوزه ی جراحی ن با دیدن این کیس توی شوک بود!

خانم حدودا چهل و خورده ای ساله اومد با پارگی پرینه.مدل پارگیش دقیقا عین برشی بود که حین زایمان طبیعی میزنن تا بچه راحت تر به دنیا بیاد(برش اپیزیوتومی).و بعد از کلی کلنجار گفت دو روز قبل حین رابطه ی ج.ن.س.ی ایجاد شده.ماما با دهن باز مونده از تعجب گفت چی??مگه میشه???شوهرتون مست بوده?

زن گفت نه خانم این حرفا چیه?شوهرم نماز میخونه.ماما انقدر بهش پیله کرد تا آخر سر گفت من یک هفته رفتم مشهد زیارت،وقتی برگشتم شوهرم انقدر هار(-_-)شده بود که افتاد روم و دیگه نفهمیدم چی شد.دو روز بخاطر بچه هام و ترس آبروریزی تحمل کردم ولی دیگه دردش غیرقابل تحمل شد و اومدم.

(البته بیشتر به نظر میومد حاج آقا با دندون اون ناحیه رو پاره کرده وگرنه بابا مگه میشه بزنی طرف رو عین کتاب از وسط نصف کنی?)

بنظر من این چیزا دیگه از حوزه ی خشونت خانگی فراتر رفته و به شکنجه ی خانگی شبیه تره.و برام جالبه بدونم این زنها از صدمه دیدن حین س.ک.س لذت میبرن?اینکه بخاطر یک رابطه کارشون به اتاق عمل و جراحی و طی کردن دوره ی نقاهت بکشه?

آیا نباید همون لحظه حق این رو داشته باشن که از طرف مقابل بخوان تمومش کنه?آیا داشتن امنیت حداقل جسمی حین رابطه رو حق خودشون میدونن?

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تم تولد لوازم تولد آتش بازی بادکنک آرایی در کرمان Samantha فان بیست بهترین سایت سرگرمی Cameron روشنی خورشید جلوه ی مهتاب باشگاه هواداران انیمیشن سایتی برای همه سیستم پولسازی هوشمند